Poraz bez trojice standardnih igrača

Igrači KK Odžaci su sinoć u Staroj Pazovi igrali zaostalu utakmicu 9. kola Prve košarkaške lige Sever protiv istoimene ekipe, od koje su izgubili rezultatom 94:76, iako su u finišu prvog dela u jednom trenutku vodili sa deset poena razlike.

kosarkaTrener košarkaša Odžaka Predrag Munjas nije na ovoj utakmici mogao da računa na povređene Bojana Grubišića i Stevana Japundžića, kao i Nedu Đurđića koji je zbog privatnih obaveza morao da odsustvuje sa ove utakmice.

Krajem prvog poluvremena povredio se i mladi Stefan Ljubenković, što su domaći košarkaši iskoristili u drugom poluvremenu i zabeležili ubedljivu pobedu.

Već sutra će ekipa KK Odžaci odigrati utakmicu 10. kola na svom parketu, a rival će joj biti pretposlednji tim na tabeli ekipa Rume. Biće ovo derbi začelja u kojem su domaćini blagi favoriti. Utakmica počinje u 19 sati.