Najuspešniji klub Femili fajt tim Petrovaradin

U subotu, 28. juna, u Sportsko-poslovnom centru Odžaci održan je borilački turnir “Luta livre sabmišn 2014” (Luta Livre Submission), u organizaciji “Femili fajt tima”. Takmičenje je organizovano po pravilima Luta livre, u kategoriji kadeta, juniora i seniora. Najuspešniji klub je “Femili fajt tim Petrovaradin”.

turnir-luta-livre--27U kategoriji kadeta na postolju su se našli članovi “Femili fajt tima Odžaci”: najbolji je bio Vuk Spasić, drugi je Milić Mijić, dok su treće mesto osvojili Stefan Bojković i Đorđe Karanfilović.

U kategoriji juniora do 75 kilograma trijumfovao je Milan Filipović (Femili fajt tim Odžaci), drugo mesto pripalo je Saši Gvozdenoviću (Femili fajt tim), a treće Vanji Gvozdenoviću (Femili fajt tima) i Nikoli Stigliću (Zemun).

Kod juniora, ali u kategoriji preko 75 kilograma poredak je sledeći: prvi je Luka Miljković (Femili fajt tim Liman), drugi Marko Spasić (Femili fajt tim Odžaci), a treći Ivan Surdučki (Femili fajt tim Liman) i Nemanja Salijević (Femili fajt tim Odžaci).

Rezultati u seniorskoj konkurenciji

Dušan Milošević (Inđija) osvojio je prvo mesto u kategoriji seniora do 67 kilograma, savladavši u finalu Luku Đerića (EFS). Ranko Karan (Femili fajt tim Sombor) i Petar Petrušić (Femili fajt tim Petrovaradin) osvojili su treće mesto u ovoj konkurenciji.

U kategoriji do 73 kilograma slavio je Nikola Jovetić (Femili fajt tim Petrovaradin), drugi je Ognjen Salatić (Femili fajt tim Liman), a treći Miloš Pelemiš (Femili fajt tim Petrovaradin) i Miro Vukmanov (Femili fajt tim Subotica).

Član “Femili fajt tima” Stefan Sekulić prvi je bio u konkurenciji do 79 kilograma, u kojoj je drugi bio Marko Radošević (Femili fajt tim Petrovaradin), a treći Dušan Špica (Femili fajt tim Petrovaradin) i Petar Kovčin (Femili fajt tim Sombor).

Luka Strezoski iz “Femili fajt tima Liman” pobedio je u kategoriji seniora do 85 kilograma. Drugi je Vladimir Sakač (Femili fajt tim Liman), a treći Viktor Horti (Femili fajt tim Petrovaradin) i Surlas Liviu (Titans tim Rumunija).

Do 91 kilogram najbolji je bio Vladimir Filipović iz “Femili fajt tima Odžaci”, drugi je Ljuba Rakić (Femili fajt tim Liman), a treći Srđan Lulić (Femili fajt tim Petrovaradin) i Nemanja Travar (Femili fajt tim Petrovaradin).

U kategoriji seniora preko 91 kilogram prvo mesto je osvojio Marko Sikima iz “Femili fajt tima Sombor”, drugo Nenad Santrač (Femili fajt tim Petrovaradin), a treće Bojan Vojnović (Femili fajt tim) i Miloš Mladenović (Femili fajt tim).