U Odžacima održano otvoreno prvenstvo u stonom tenisu

U subotu, 4. marta održano je Otvoreno prvenstvo Odžaka 2017. godine u stonom tenisu. Domaćin je bio STK Odžaci, a takmičenje je organizovano u velikoj hali Sportsko poslovnog centra.

1Učestvovala su 64 igrača u četiri starosne kategorije, a najboljima su po završetku turnira podeljene medalje i diplome.

U apsolutnoj kategoriji prvo mesto je osvojio Žarko Đurđev iz Kikinde, drugi je Nemanja Mladenović iz Srpskog Miletića, dok su treće mesto osvojili Nenad Đukić iz Kikinde i Marko Todorović iz Novog Sada.

Najbolji u kategoriji 35-50 godina bio je Željko Marić iz Kikinde, drugo mesto pripalo je Nenadu Đukiću iz Kikinde, a treće Nemanji Ćiriću iz Odžaka i Slobodanu Baloviću iz Sombora.

Kategorija 50-60 godina, prvo mesto Branko Cvetković iz Kikinde, drugo Slobodan Balović iz Sombora, treće Radojica Glamočak iz Novog Sada i Mladen Kosanović iz Vukovara.

U kategoriji preko 60 godina, najbolji je bio Branko Cvetković iz Kikinde, drugo mesto je osvojio Đuro Čučković iz Novog Sada, a treće Miloš Kramaršič iz Beograda i Jan Mandač iz Selenče.