Mladostaši drugi u generalnom plasmanu

U subotu je u Apatinu održan tradicionalni turnir u karateu pod nazivom „Apatinski pobednik“. Učestvovalo je 305 takmičara iz 18 klubova, među kojima je bilo i 16 članova Karate kluba „Mladost“ iz Odžaka. Ukupno su učenici trenera Miše Milosavljevića osvojili 18 medalja, od čega 9 zlatnih, 4 srebrne i 5 bronzanih odličja.

Zlato su osvojile: Ana Ćirić, Jelena Dujić, Sanja Tojagić, Miloš Medić, Milan Jovkić, Aleksandar Vukadinović, ekipa juniorki u borbama i katama i ekipa starijih pionira u katama. U generalnom plasmanu prvo mesto je osvojila Mladost iz Novog Miloševa, naši takmičari su bili drugi, dok je treće mesto osvojio KK „ Slavija“ iz Bača. Narednog vikenda u Sloveniju putuje Ana Ćirić koja će učestvovati na velikom prestižnom turniru u Ljubljani. Turnir će biti održan 26. novembra, a na njemu će suditi naše internacionalne sudije Damir i Miša Milosavljević.