Nenadić predvodio rukometaše Borca u pobedi protiv Obilića

Rukometaši Borca iz Bačkog Gračaca danas su u Novom Kneževcu pobedili ekipu Obilića rezultatom 22:18 u odloženoj utakmici 10. kola Treće lige “Sever” – “Sever”.

rk-boracGračani su na poluvremenu imali minimalni zaostatak (11:12), ali su u nastavku dozvolili domaćim igračima da postignu samo šest pogodaka i na kraju su slavili sa četiri gola prednosti.

Najefikasniji u ekipi Borca bio je Nenadić sa 8 golova koji je proglašen za najboljeg igrača utakmice. Vojnović je postigao 5 golova, Obradović 4, kapiten Cvjetković 3, a po jednom su se u listu strelaca upisali Milanović i Orlić. Radaković je sa 7 golova bio najbolji pojedinac u poraženom timu.

Inače, ovog vikenda redovno je na programu bilo poslednje 14. prvenstveno kolo u kome je Borac slobodan. Odigrane su dve utakmice: Sivac 69 – Grafičar 18:26 i Kljajićevo – Rusin 30:24.

Prvak ovog ranga je od ranije poznat, to je ekipa Graničara iz Gakova koja je novi drugoligaš.

Tabela: Graničar 18, Grafičar 15, Rusin 13, Sivac 69 12, Kljajićevo 11, Borac 9, Obilić bez bodova.

Gračani će sezonu završiti na svom terenu zaostalom utakmicom 9. kola u kojoj će dočekati ekipu Grafičara iz Bezdana.