Radusin i Josović otključali bravu Temerinaca

Ekipa Tekstilca je jučerašnjom utakmicom na svom terenu protiv TSK-a iz Temerina počela sa odigravanjem kontrolnih utakmica. Svoju bolju igru igrači trenera Zorana Ćirića su krunisali pobedom od 2:0. Oba gola su postignuta u prvom poluvremenu, a strelci su bili Radusin i Josović. Posebno je bio lep gol novajlije Josovića koji je sa 12 metara snažnim i preciznim šutem zakucao loptu pod prečku.

I u drugom poluvremenu su plavo-beli bili bolji i imali nekoliko povoljnih prilika koje nisu iskoristili Nedeljković, Peruničić i Kaurin. Gosti iz Temerina su se predstavili u dobrom izdanju, a dve prave prilike su propustili u prvom delu utakmice.

U subotu će Tekstilac gostovati u Srpskom Miletiću, gde će odmeriti snage sa domaćim Zadrugarom koje trenira kapiten Tekstilca Damir Vuković. Vuković je sve više bliži odluci da okonča fudbalsku karijeru i da se isključivo posveti trenerskoj.