Pobedonosni gol Kulića protiv Miletićana

Janko Kulić, FK Tekstilac
Fudbaleri Tekstilca su odigrali poslednji kontrolni meč u pripremnom delu. Oni su u subotu gostovali u Srpskom Miletiću gde su savladali tim domaćeg Zadrugara sa 2:1.

Prvi deo utakmice pripao je Miletićanima koji su u 30. minutu poveli golom Marka Vukovića. Početkom drugog poluvremena izjednačio je Marko Đorović, da bi u finišu utakmice sve bolji novajlija Janko Kulić postigao pobedonosni gol.

Ova utakmica je pokazala da odžački plavo–beli igraju dobro u odbrani, ali da još uvek škripi u srednjem redu i napadu, jer se ne koriste povoljne prilike. Što se tiče Miletićana, trener Damir Vuković i pored poraza veruje da će u nastavku sezone ekipa igrati uspešno kao što je to bilo i jesenas kad su osvojili visoko drugo mesto u Područnoj ligi Sombor.