Panonija poražena u prvoj utakmici u sezoni

Krenulo je takmičenje u drugom razredu Međuopštinske fudbalske lige Sombor u koje se posle trogodišnje pauze i neaktivnosti ponovo od ove sezone uključila Panonija iz Lalića.

U prvom kolu Lalićani su dočekali Bratstvo 2019 iz Prigrevice, a meč je završen rezultatom 1:3. Iskusniji gosti su utakmicu rešili u prvom delu kada su za dvadesetak minuta postigli tri gola. Strelci su bili Marko Radmanović u 17. minutu iz kaznenog udarca, Strahinja Grozdanić u 34. i Nikola Zuber u 41. minutu.

Počasni pogodak za domaći tim postigao je Mišo Obradov u 60. minutu.

Panonija u narednoj prvenstvenoj rundi gostuje kod Jedinstva iz Stanišića.

Panonija – Bratstvo 2019 1:3 (0:3)

Panonija: Molnar, Obradov, Dobrić, Đurčjanski, Dobecki, Juhik, Cetenji, Bruner, Lamoš, Maksić, Janjić. Igrali su još: Fedek, Seč i Brkin.

Bratstvo 2019: Vilić, Borić, D. Zuber, Popić, Čule, Radmanović, Grozdanić, N. Zuber, Jakovljević, Martinović, Kovač. Igrali su još: Nikolić, Radojčić, Nesvanulica i Kivuk.

Rezultati ostalih mečeva 1. kola MFL Sombor drugi razred: PIK 2023 – Dunav 7:0, Telečka – Jedinstvo 1947 0:5, Dinamo – Jedinstvo (S) 0:7, Sport – Jedinstvo (R) 3:1.