Odbojkašice Goksina startovale pobedom

Proteklog vikenda počela je sezona u Drugoj vojvođanskoj ligi za odbojkašice – grupa Južna Bačka. Seniorska ekipa Odbojkaškog kluba Goksin gostovala je u Bačkoj Palanci gde je pobedila maksimalnim rezultatom domaću ekipu. Bilo je to odlično izdanje svih 12 igračica koje su pokazale da imaju potreban kvalitet za ovaj rang takmičenja i da će u nastavku prvenstva igrati značajnu ulogu. Trener Gojko Škundrić ističe da je ova pobeda ostvarena kolektivnom igrom u kojoj su više od ostalih pokazale Sara Nikolić i Marija Jelača.

Istog dana protiv istog protivnika igrale su i pionirke OK Goksin koje su meč izgubile sa 3:0.

U subotu se nastavlja prvenstvo utakmicama drugog kola. Odbojkašice  Goksin-a će u Sportsko-poslovnom centru Odžaci igrati protiv ekipe Bački zmaj iz Bačkog Dobrog Polja. Susret počinje u 14 časova i 30 minuta, a ulaz je besplatan.