Odbojkašice GOK-sina izgubile iako su osvojile više poena

Proteklog vikenda je u prvoj Vojvođanskoj ligi grupa Sever za odbojkašice odigrano drugo kolo u kojem su tri pobede pripale domaćim ekipama, a dve gostima. Igračice GOK-sina su gostovale u Bečeju gde su od istoimenog kluba poražene sa 3:2. Po setovima je rezultat bio sledeći: 26:24, 16:25, 25:21 i 15:25, pa je pobednik odlučen u poslednjem petom setu koji je pripao Bečejkama sa 17:15. Odbojkašicama GOK-sina je tako pripao jedan bod, a u ovom susretu osvojile su ukupno 110 poena, naspram 99 poena domaće ekipe.

U ostalim susretima postignuti su sledeći rezultati: NIS Spartak 2 – Sutjeska 3:0, Hajduk – Volejstars 1:3, Merkur – CVS 0:3 i Panonija – Apatin 3:1.

Na tabeli vode NIS Spartak i Panonija sa po 6 bodova, dok se ekipa GOK-sina nalazi na pretposlednjem 9. mestu sa jednim bodom.

U trećem kolu naše odbojkašice će igrati na svom parketu, a protivnik će im biti ekipa Spartaka iz Subotice. Utakmica se igra u subotu, 1. novembra, u SPC Odžaci i počinje u 18 sati i 30 minuta.

Evo i ostalih parova narednog kola: Apatin – Bečej, CVS – Panonija, Volejstars – Merkur i Sutjeska – Hajduk.