Finale Kupa: Karavukovčani preokrenuli rezultat

bsk-poletFinale opštinskog fudbalskog Kupa u kome su se u Bačkom Brestovcu sastali domaći BSK i Polet iz Karavukova, pripalo je Poletu, iako tako nije izgledalo posle prvog poluvremena.

Brestovčani su bili bolji u prvom delu utakmice i golovima Božića i Čuljka stigli su do opipljive prednosti od dva gola. Drugo poluvreme bilo je u znaku bolje igre Karavukovčana koji su uspeli da preokrenu rezultat.

Najavio je to najbolji akter ove utakmice Dobrivoje Bogdanović, koji je posle dobrog dodavanja Ristića, sa više od dvadeset metara, efektno pogodio mrežu. Igrači trenera Nikole Pavlovića  su do kraja susreta postigli još tri gola, a učinili su to Bojanić, Zlatković i po drugi put Bogdanović u poslednjim trenucima meča.

Igrači Poleta su slavili sa 4:2 i tako su osvojili pehar koji im je uručio sekretar OFS Odžaci Goran Jovanović. Karavukovčani su ovu pobedu posvetili nedavno preminulom predsedniku kluba Dragiju Pavloviću.

Utakmicu je dobro sudio Darko Mitrović iz Odžaka, a meč je pratilo oko 80 gledalaca.