Četvrti poraz odbojkašica Goksina

odbojkaU prvoj Vojvođanskoj ligi grupa Sever za odbojkašice proteklog vikenda odigrano je četvrto kolo. Odbojkašice Goksina su gostovale u Somboru gde su poražene od ekipe CVS rezultatom 3:2. Prva dva seta su pripala Somborkama, potom su igračice trenera Gojka Škundrića zaigrale znatno bolje i dobile su naredna dva, te su tako izjednačile rezultat. U petom setu bolje su bile domaće odbojkašice koje su taj period igre dobile sa 15:10, tako da su zabeležile pobedu sa ukupnim brojem poena 102:87.

Bio je ovo četvrti uzastopni poraz odbojkašica Goksina. U ostalim susretima ovog kola postignuti su sledeći rezultati: NIS Spartak – Merkur 2:3, Senta – Bečej 1:3, Apatin – Volejstars 0:3 i Turija – Hajduk 0:3.

Na tabeli vodi Hajduk sa 11 bodova, koliko i na mestu niže ima ekipa Merkura, dok se odbojkašice Goksina nalaze na pretposlednjem devetom mestu sa dva boda.