Nikolina Lemić i Milan Jovkić najbolji na Njegoš kupu 2016

U organizaciji KK “Njegoš” iz Lovćenca, u sportskoj hali u Feketiću 13. marta održan je 6. tradicionalni karate turnir “Njegoš kup 2016”. Učestvovalo je 200 takmičara iz 16 karate klubova iz Vojvodine. Takmičari KK “Mladost” iz Odžaka su nastupili u 18 pojedinačnih kategorija i osvojili isto toliko medalja.

1Nikolina Lemić je osvojila četiri zlatne medalje, Milan Jovkić se tri puta okitio zlatom, a još dva najsjajnija odličja osvojio je Petar Golubović i jedno Dajana Velemir.

Srebrne medalje pripale su Manueli Dragičević (dva srebra), Željani Velemir i Ivi Milenković.

Bronzu su osvojili Lukas Popović, Dmitar Krtinić, Aleksa Hudak i Aleksandar Radenković.

Za najbolje takmičare turnira proglašeni su Nikolina Lemić u ženskoj i Milan Jovkić u muškoj konkurenciji.