TSC pregazio Borac u B. Gračacu

fudbalU derbiju 14. kola Bačke fudbalske lige igrači OFK Odžaka su kao gosti osvojili bod u meču protiv Tise iz Adorjana igrajući 1:1. Domaća ekipa je golom Milenkovića u 69. minutu došla u vođstvo, da bi šest minuta kasnije Prelić izjednačio rezultat. U nadoknadi vremena domaćini su imali sreće, kada je Marko Đorović nakon jednog centaršuta sa ivice kaznenog prostora glavom pogodio stativu.

Glavni konkurent OFK-a u borbi za titulu, TSC iz Bačke Topole, pregazio je u Bačkom Gračacu Borac, čak sa 6:0. Treći predstavnik opštine Odžaci u ovom rangu takmičenja, Zadrugar iz Srpskog Miletića, kao domaćin je igrao 0:0 sa ekipom Subotice.

U ostalim susretima ovog kola postignuti su sledeći rezultati: ŽAK – Vrbas 0:0, Srbobran – Preporod 4:0, Jadran – Tavankut 1:2, Mladost Apatin – Mladost Turija 2:1 i Bačka – Polet 1:3.

Kolo pre kraja OFK Odžaci se i dalje nalaze na vrhu tabele sa 37 bodova, TSC je drugi sa dva boda manje, potom sledi Subotica sa 32 boda, Zadrugar sa 27 itd.