Pobeda Prigrevčana u S. Miletiću

fk-zadrugar-fk-bratstvoPosle samo tri odrađena treninga, fudbaleri Zadrugara iz Srpskog Miletića odigrali su i prvu kontrolnu utakmicu. Juče im je protivnik bila ekipa Bratstva iz Prigrevice, novog člana Srpske lige, a gosti su ovaj susret rešili u svoju korist rezultatom 2:0. Golove za Prigrevčane postigli su Bogunović u finišu prvog poluvremena i Furtula koji je duplirao vođstvo svoga tima desetak minuta pre kraja.

Trener Miletićana Damir Vuković dao je priliku svim igračima, među kojima je bilo i nekoliko talentovanih omladinaca koji su priključeni prvom timu.

Miletićani će naredni meč igrati ponovo na svom terenu u subotu 19. jula, a protivnik će im biti BSK iz Bačkog Brestovca. Utakmica je zakazana za 18 časova.