Odbojkašice Goksina startovale porazom

odbojkaU prvoj Vojvođanskoj ligi Sever za odbojkašice u nedelju su odigrane utakmice prvog kola. Odbojkašice Goksina su gostovale u Somboru gde su poražene sa 3:1 u meču protiv ekipe Volejstars iz Kljajićeva. Nije tako izgledalo nakon prvog seta koje su igračice trenera Gojka Škundrića rešile u svoju korist 26:24. Bilo je to sve što je učinila naša ekipa, koja je sledeća tri seta izgubila, što je igračicama Volejstarsa donelo zasluženu pobedu.

U ostalim susretima su postignuti sledeći rezultati: Apatin – CVS 0:3, Turija – Senta 1:3, Hajduk – Spartak 2 3:2 i Bečej – Merkur 0:3.

U drugom kolu ekipa Goksina biće domaćin odbojkašicama Bečeja, u nedelju 27. oktobra. Meč se igra u Sportsko-poslovnom centru i počeće u 17 sati.