Manojlović dvostruki strelac u sigurnoj pobedi Zadrugara u Somboru

U 7. kolu Vojvođanske fudbalske lige “Sever” Zadrugar iz Srpskog Miletića u subotu je gostovao u Somboru kod ekipe Radničkog. Miletićani su u ovom susretu slavili sa 3:0, uz dva gola Manojlovića koji je savladao golmana domaćih Zorića u 49. i 65. minutu. Konačan rezultat postavio je Komazec u 82. minutu.

fudbal-loptaEkipa Zadrugara je nastupila u sledećem sastavu: Bijekić, M. Vuković, M. Branković, Radmanović, D. Vuković, B. Branković, Komazec (Končarević), Faćol, Manojlović, Stojanović.

U subotu je svoju utakmicu 7. kola odigrao i karavukovački Polet koji je u gostima kod ekipe Srbobrana ubedljivo poražen, bilo je 4:0 za domaćine.

Odžački Tekstilac danas na stadionu “Grbavica” dočekuje Budućnost iz Gložana, a taj susret počinje u 15.30 sati.